KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10447319
nr 1044 7319
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Etsning, Carl Larsson (1853-1919), "Gunlög", ej signerad, motivet: 29x22
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 juni 2016
kl 20:12:16
20/6 12:51:37
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson
nr 1044 7319
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 20 juni 2016 |
| 20/6 12:51:37 | 1 | Vinnande bud |
Carl Larsson